Mówię nie wszystkiemu co złe 11 maja br. uczniowie klas zerowych i kl. pierwszej obejrzeli w GBP bajkę edukacyjną pt. Mówię nie wszystkiemu co złe. Bajkę przedstawił teatrzyk z Kielc. [Show as slideshow]